Вы здесь: Главная Новости З Великоднем! Графік роботи магазину!

З Великоднем! Графік роботи магазину!

easter2017Найщиріщі побажання вам у ці Світлі Великодні Дні!
Велидень для всіх - це одне з небагатьох найулюбленіших і найочікуваніших свят. Його святковість і урочистіть можна порівняти зі святом Нового року. Адже зазделегідь ми починаємо готуватися, печемо пасочки, розмальовуємо крашанки, готуємо різноманітні смаколики.
Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.
Нехай з Великоднем до Вашої оселі прийде здоров'я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов'ю, а помисли стануть щирими та добрими.
Бажаю всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя - кращого і добрішого.
easter20172В святові дні 16 та 17 квітня магазин фільтрів для води не працюватиме, але всі ваші запитання чи замовлення ви можете надсилати на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , а також оформити замовлення через корзину нашого сайту filtryvody.com.
у субботу 15 квтня магазин працюватиме с 10 до 16.