Вы здесь: Главная Новости Графік роботи в період Святої Трійці!

Графік роботи в період Святої Трійці!

Дорогі наші друзі і партнери!
Вітаємо Вас зі Святою Трійцею!
Трійця, або Пятидесятниця вважається Днем Народження церкви. Трійцю також називають Зеленими святами, саме тому храми та будинки прикрашають зеленим гіллям берези,  бузку та різними травами - це символ оновлення душі.2062017
Судячи з погоди на Трійцю можна зробити прогноз на все літо. Кажуть якщо йде дощ, то чекайте щедрого врожаю. Якщо в цей день спекотно, то все літо буде жарким та посушливим.
Традиційно Трійцю святкують три дні. Перший день - "Зелена неділя" - день активності нечисті та міфічних русалок. Саме зелень, якою прикрашають будинки та церкви має відігнати їх і захистити вас. В цей день відбуваються святкові гуляння, люди  ходять один до одного в гості, дівчата плетуть вінки і воражать на долю.
Другий день - Клечальний понеділок -  в цей день священнослужителі йдуть на поля, там читають молитви с проханням у Святого Духу гарного врожаю.
Трейтій день - Богодухів день - в цей день хлопці обирали собі наречених. Також цього дня освячували воду в колодязях. 
Роса, що випала на Трійцю вважається чистою і дуже корисною. Особливо дівчатам радять нею вмитися, щоб зберегти красу і молодість.

У зв'язку зі святковими днями, графік роботи шоу-руму фільтрів для води "Босфор" дещо змінюється:
3 червня - з 10:00 до 16:00
4-5 червня - вихідні дні
Замовлення та питання ви можете залишити нам через зворотню форму звязку на сайті або надіслати листа на ел.адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Гарних свят!