Вы здесь: Главная Новости

Последние новости

Новинка! Smart фільтр зворотного осмосу Ecosoft CROSS 90

Компактний розумний фільтр зворотного осмосу Ecosoft CROSS 90.ru_nsptankhr_m_tspr_m_chyoekhu_sbuakhrsgs_sfpsfa_cross90_ua_nsptankhrym_usitsprym_chkoekhu_ivsuskhre
✅Бездоганна якісь очищеної води
✅Висока продуктивність - 1,5л/хв чистої води без накопичувального баку
✅SMART індикатори - нагадування про заміну картриджів та якісь очищеної води
✅Проста заміна картриджів - 2 кроки і без відключення вхідної води
✅Автоматичне промивання мембрани
✅Опція захисту від протікань
✅Захист від понаднормової роботи - звуковий індикатор спрацює через 30 хвилин, якщо ви забули закрити кран та перекриє воду

SMART-ФУНКЦІЇ завжди дбають про чисту та безпечну питну воду.
СУХА І МИТТЄВА ЗАМІНА КАРТРИДЖІВ без необхідності перекривати воду.

Фільтр оснащений функцією економії води з ККД 55-65%, що гарантує збереження водних світових ресурсів та ваших коштів при оплаті комунальних послуг.

4 СТАДІЇ ОЧИЩЕННЯ реалізовані в 3 змінних елементах:

 1. Комбінований картридж зі спіненого поліпропілену та спресованого активованого вугілля. Видаляє механічні домішки, органічні
  речовини та хлор. 
 2. Мембранний елемент 600 GPD. Очищає воду від 99,8% домішок, включно з вірусами та бактеріями. 
 3. Картридж зі спресованого активованого вугілля. Покращує смак і запах води.

Кольорова індикація на крані очищеної води та лицевій панелі фільтру нагадає про необхідність заміни змінних елементів.
Додаткова звукова індикація (1 короткий сигнал – ресурс закінчується, 2 короткі сигнали – необхідна заміна).

SMART-ФУНКЦІЇ

АВТОМАТИЧНЕ ПРОМИВАННЯ МЕМБРАНИ

 • Фільтр вмикає промивання мембранного елементу при кожному підключенні до мережі.
 • Фільтр вмикає промивання мембранного елементу через 5 хвилин після кожного відбору води.
 • Фільтр вмикає промивання мембранного елементу кожні 12 годин простою.

ЗБІЛЬШЕНИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ МЕМБРАНИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ОЧИЩЕННЯ

ЗАХИСТ ВІД ПРОТІКАНЬ

 • Фільтр автоматично перекриє воду на вході за наявності протікань всередині фільтра.

ЗАХИСТ ВІД ПОНАДНОРМОВОЇ РОБОТИ

 • Фільтр проінформує звуковим сигналом через 30 хвилин, якщо ви забули закрити кран.
 • Фільтр автоматично перекриє вихідну воду через 3 хвилини після того, як пролунав звуковий сигнал, щоб запобігти затопленню.

Ефективний, продуктивний, компактний, стильний, економний і можна ще довго продовжувати про цей інноваційний фільтр.

Смачна лужна вода з фільтром Ecosoft P`URE Alkafuse

p_ure_alkafuse_mo675-removebg-previewНовинка від світового виробника Ecosoft фільтр зворотного осмосу Ecosoft P`URE Alkafuse з яким у Вас вдома завжди буде смачна та чиста лужна вода.
Спеціальний мінералізатор Alkafuse — підвищує pH води, збагачує її мінералами магнію.
Після встановлення фільтру зворотного осмосу Ecosoft P`URE Alkafuse Ви одразу відчуєте зміни:
✅ чиста питна вода з крану без кипятіння
✅ овочі, приготовані на очищеній воді, збережуть всі необхідні вашому організму корисні речовини
✅ кава та чай стануть ароматніші та смачніші
✅ забудете про накипит на побутовій техніці

ТЕХНОЛОГІЯ ФІЛЬТРУВАННЯ

 1. Картридж механічного очищення — затримує пісок, мул, іржу
 2. Вугільний картридж — видаляє хлор та його домішки, позбавляє неприємного запаху води
 3. Картридж AquaGreen — захищає мембрану
 4. Мембрана Ecosoft — очищає воду від 99,8% домішок, включно з вірусами та бактеріями
 5. Картридж Alkafuse — забезпечує високий рівень рН в очищеній воді
 6. Мінералізатор — додає в очищену воду кальцій для покращення смакових властивостей

ЯКІСТЬ ВОДИ ПІСЛЯ ФІЛЬТРА

Показник

Значення

pH


>8,5


Мінералізація***, мг/л


60–120

Кальцій, мг/л

5–15


Магній, мг/л

5–15

Натрій + Калій, мг/л

Гідрокарбонати, мг/л

30–60

Хлориди, мг/л

ОСОБЛИВОСТІ

1.    Постійний вміст мінералів в очищеній воді на рівні 60-120 мг/л
2.    Ефект "Чистої кімнати", завдяки якому фільтр законсервований до моменту його підключення
3.    Можливість встановити вертикально або горизонтально 
4.    2 постфільтри забезпечують високий рівень рН та додають в очищену воду кальцій, котрий поліпшує смакові властивості очищеної води без надання їй характерного присмаку лужної води.

❗Увага! Очищена вода після фільтра зворотного осмосу Ecosoft P’URE Alkafuse є лужною (pH>8.5). Перед споживанням лужної води на постійній основні проконсультуйтеся з лікарем.

Для замовлення фільтру чи підібрати інші варіанти для очищення води у всьому дому зверністя до наших спеціалістів: 097-457-81-90

Опріснення морської води

seawaterНа землі є багато регіонів, які страждають від нестачі прісної води. Вона потрібна як для людини, так і для промисловості, а отримати її не можна ні з поверхневих, ні з підземних джерел. Рекомендоване максимальне солесодержание для питної води - 500 мг/л, в деяких випадках - 1000 мг/л. Морська вода ж може містити від 18 до 45 г/л солей.

До знесолення води доводиться вдаватися в регіонах, де немає інших її джерел, наприклад, в країнах Близького Сходу й Африки. Також існують вужчі сфери застосування морської води для пиття після її демінералізації. Це морські судна тривалого плавання, космічні та арктичні полярні станції та ін. Процеси знесолення не закінчуються морською водою, є ще гирла річок, що впадають в океани, солоні болота.

З технологічної точки зору воду ділять на солону (містить від 30 до 45 грамів солі в літрі) - це океанічна і більшість морської води, і солонувату (0,5 - 30 г / л) - це вода з деяких материкових морів, наприклад, наших Чорного й Азовського. В складі солонуватої та морської солоної води є безліч компонентів, але основними з них є хлорид натрію (або кухонна сіль). Значно менший відсоток вмісту солі додають сульфати, хлориди, бікарбонати інших елементів: кальцію, магнію, калію.

Де застосовують знесолення морської води?

Згідно з аналізом даних про знесолювання води, проведеним у 2019 році, на той момент функціонувало 15906 опріснювальних заводів, які виробляли 95 млн м³/добу прісної води.

48% відсотків цієї води виробляється в Північній Африці та на Близькому Сході, 18,4% - у Східній Азії, 11,9% в Північній Америці, 9,2% - в Європі в цілому, у тому числі - 5,7% в Іспанії. Вода для немуніціпальних потреб (промисловість і енергетика) проводиться в регіонах Північної Америки, Західної Європи, Східної Азії та Тихого океану.

Якщо розглядати застосування знесоленої води з точки зору споживчого сектора, то 62,3% води застосовується в муніципальній сфері, 30,2% - в промисловості, всього 4,8% - в енергетиці та 1,8% - в сільському господарстві.

Що стосується України, то великих систем демінералізації води у нас немає, оскільки немає і критичної проблеми з водою. На узбережжі Чорного й Азовського морів практикують встановлення невеликих комерційних систем зворотного осмосу , оскільки це більш економічно, ніж використання привізної води.

Методи опріснення води

До списку наявних технологій можна віднести:

 • дистиляцію або термічні процеси;
 • мембранні методи.

Обмежене застосування мають виморожуванням (вимагає великих витрат або на заморозку, або на розморожування льоду) і іонний обмін (іонообмінні смоли мають занадто маленький ресурс, а також вимагають регенерації розчинами кислот і лугів).

Опріснення солоної води дистиляцією

Термічні методи передбачають різноманітні технології, які в цілому засновані на принципах дистиляції. Дистиляція найстаріший метод отримання демінералізованої води. Принцип дії полягає в тому, що під час нагрівання частину води виділяється у вигляді пари та конденсується в ємності-збірнику конденсату, а потім виводиться з системи.

Процеси термічного опріснення поділяються на такі види:

 1. Багатоступенева флеш-дистиляція передбачає багато етапів обробки води. На початковому етапі вода нагрівається при підвищеному тиску, а при надходженні в першу і наступні випарні камери тиск поступово скидається, що викликає швидке закипання води та, відповідно, швидке випаровування (подібне спалаху) пари, що конденсується в трубках теплообмінника на кожному зі ступенів. Така технологія опріснення морської води почала використовуватися в 50-х роках минулого століття.
 2. Багатоступенева дистиляція — працює за тим же принципом, тільки нагрівається вода перед кожною коміркою теплом отриманим в процесі конденсації. Цей метод вважається більш економічним, ніж флеш-дистиляція, оскільки нижчі температури знижують інтенсивність корозійних процесів, а вторинне використання тепла знижує споживання електроенергії.
 3. Випаровування при стисненні пари — передбачає отримання тепла для випаровування води внаслідок стиснення пари, а не шляхом прямого теплообміну.
 4. Сонячне опріснення води — є виправданим для невеликих обсягів води в умовах високого рівня сонячної радіації. В такому випадку вода нагрівається через шар скла, а потім стікає по його поверхні в збірні жолоби.

Дійсно широке застосування мають звичайна багатоступенева і флеш-дистиляція, яка все ж поступається мембранним процесам.

Мембранні процеси знесолення води

Щодо морської води все частіше застосовуються мембранні методи, мабуть, практично всі нові системи знесолення морської води працюють саме на базі мембранних технологій.

Зворотний осмос передбачає використання напівпроникної мембрани, яка дозволяє пропускати переважно молекули води, а також і деяку частину іонів з маленькою молекулярною масою. Принцип роботи зворотного осмосу полягає в тому, що розчинник (вода) з більш концентрованого прагне виділитися в менш концентроване середовище. Важливо відзначити, що для солонуватої та солоної води застосовуються спеціальні мембранні елементи, які мають високу селективність по іонах натрію і хлору.

Мембранна дистиляція — це термомембранний метод знесолення, який працює схоже з осмосом, тільки не завдяки градієнту концентрацій, а завдяки градієнту температур — через напівпроникну мембрану виділяється водяна пара, а розчин залишається за її межами.

Електродеіонізація працює завдяки електролітичному поділу води та йон-селективним процесам, що дозволяє отримати воду з найнижчим вмістом мінералів.

Що стосується поширення мембранних методів, то першість займає, як ми згадували вище, зворотний осмос, інші методи застосовуються вузько і зазвичай в промислових потребах.

Які способи опріснення морської води застосовують сьогодні?

До 1980-х років 84% всієї знесоленої води отримували саме термічними методами. У 2000-му термічні методи та зворотний осмос практично зрівнялися до 11,6 і 11,4 млн м³/добу, відповідно, і виробляли 93% всієї знесоленої води. Сьогодні зворотним осмосом проводиться 65,5 млн м³/добу, що становить 69% всієї знесоленої води, а частка виробництва води заводами на основі мембран становить 84%.

Чи можливо опріснення води в домашніх умовах?

Питання опріснення води в побуті дещо специфічне. Але ми опишемо деякі методи знесолення води вдома або в екстремальних умовах:

 • дистиляція — в такому випадку потрібно або змайструвати пристрій з ємності для кип'ятіння води та трубки, яка буде відводити конденсат, або використовувати відомий багатьом пристрій — самогонний апарат;
 • зворотний осмос — звичайний побутовий фільтр зворотного осмосу, який, звичайно, не призначений для морської води, але обмежений час здатний її очищувати;
 • виморожування — метод передбачає часткове заморожування води в ємності, коли зовнішня замерзла частина залишається, а внутрішній розсіл виливається, таку операцію рекомендується провести кілька разів.

Важливо відзначити, що ні кип'ятіння, ні побутові іонообмінні фільтри, ні фільтрація через активоване вугілля не допоможуть вам опріснити морську воду, як це говориться в деяких джерелах.

Що таке pH-метр?

ph_meterЦей прилад призначений для визначення водневого показника, який характеризує кислотно-лужну рівновагу в розчинах. Вимірює pH-метр електрорушійну силу (ЕРС) розчину і конвертує її в показник pH.

Шкала рівня pH становить 14 одиниць: від 0 до 14, де 0 - 7 - кисле середовище, 7 - нейтральне, і 7 - 14 - лужна. Для поверхневих вод характерні показники від 6 до 9, граничнодопустимі показники для питної води - 6,5 - 8,5, оптимальним буде показник, який близький до нейтрального значення - 7.

У побутових умовах pH-метр взагалі не несе смислового навантаження, корисний він хіба для власників акваріумів і басейнів. В обох випадках важливо підтримувати рівень pH, іноді за допомогою додавання спеціальних реагентів. Останнім часом ці прилади стали купувати любителі лужної води.

Використовуючи pH-метр в побуті, потрібно брати до уваги факт, що цей прилад вимагає постійного калібрування, і якщо налаштування збилися, він може здивувати вас непередбаченими значеннями. Варто додати, що смужки з лакмусового паперу будуть не менш ефективні, й часто більш інформативні в побуті. Так, акваріумісти та власники басейнів почали використовувати їх ще до появи на ринку великого асортименту побутових pH-метрів.

Джерело: ecosoft.ua

Проточний фільтр чи зворотний осмос: що краще обрати?

135904Коли вперше людина задається питанням придбанням фільтру для питної води, то перед нею стає непростий вибір - який же краще фільтр обрати: проточний чи зворотний осмос? 
Питання складне з першого погляду, але скажемо відразу, що і перший, і другий фільтр мають свої переваги, тому кінцевий вибір буде тільки за Вами.

Проточний фільтр для питної води мають більш просто конструкцію у порівняні з фільтром зворотного осмосу і складається із трьох колб, які між собою послідовно з'єднані. Для зручності проточний фільтр, який складається із двух і більше колб, збирається на кронштейні.
Серед основних переваг проточного фільтру:
- займає небагато місця під мийкою;
- легкий монтаж та обслуговування;
- відносно невисока вартість фільтру та змінних картриджів;
- видаляє механічні забруднення, хлор, хлорорганічні сполуки, покращує смак та запах води;
- легко можна модернізувати до зворотного осмосу.

Одним із недоліків проточного фільтру є невисокий ступінь очищення води у порівняні з системами зворотного осмосу. 

Тепер перейдемо до системи зворотного осмосу. Якщо сказати коротко, то це удосконалена модель трьохколбового проточного фільтра. Додатковим і надважливим рівнем очищення виступає мембрана зворотного осмосу, яка на 99,8% видаляє всі можливі забруднення води. А також, на завершальному етапі встановлений вугільний постфільтр, який корегує смак і запах води. Ще одна особливість фільтру зворотного осмосу - наявність накопичувального баку. Це свого роду є як плюс, так і мінус. Оскільки накопичувальний бак займає додаткове місце, але в той же час, це забезпечить Вас безперервним доступом до чистої води. У разі відсутності центрального водопостачання у Вас буде запас  7-10л чистої питної води. Також, фільтр зворотного осмосу можна доповнити мінералізатором - наповнює очищену воду необхідними корисними мінералами. А для безперебійної роботи при низькому тиску, можна вибрати модель з помпою, або ж встановити її додатково.
До недоліків системи зворотного осмосу можна віднести вартість самого фільтру, яка вища за ціну проточного фільтру. А також більш висока вартість обслуговування та збільшення витрат води.

Але питання відкрите, який же фільтр обрати: проточний чи зворотний осмос. Дамо Вам невеличкий чек-лист, після якого Ви самі зможете точно вирішити:
- яка якість вхідної води? Чи достатньо буде проточного фільтру чи таки потрібен зворотний осмос?
- наявність місця для установки?
- бюджет покупки?

Якщо Ви все ж таки не знаєте, що краще обрати або залишилися питання звертайтеся за консультацією до наших спеціалістів і ми з радістю Вам допоможемо: (097) 457-81-90 (viber)

Пам`ятайте, чиста вода - запорука здоров'я і вона доступна кожному!

Страница 1 из 39