Вы здесь: Главная Новости

Последние новости

Графік роботи у святкові дні!

Друзі! Наближаються найбільш очікувані весняні свята: Великдень та травневі)grafic
У зв'язку з цим відбудуться зміни в роботі шоу-руму фільтрів для води "Босфор":

27 квітня працюємо з 10:00 до 16:00
28 квітня - 1 травня - вихідні дні

Ви завжди можете залишити замовлення або питання на нашому сайті через зворотню форму зв'язку. 

Також для Вас працюватиме гаряча лінія:
для замофлення фільтрів - тел. (097) 457-81-90
сервісний центр - тел. (067) 634-46-40

Пост-обробка пермеату у зворотному осмосі

aquacalciumНе дивлячись на те, що серцем системи зворотного осмосу є мембрана, за допомогою якої можливо отримати воду очищену на 99,8%  від можливих забруднень, домішок, мікробів та вірусів, є ще один важливий етап очистки питної води – постфільтрація. Цей процес реалізовується за допомогою різних постфільтрів. Які встановлюються на етапі подачі води з накопичувального баку до крану.

Види постфільтрів за призначенням:

·         Корекція смаку води

·         Забезпечення мікробіологічної чистоти води

·         Ремінералізація та корекція рН

Найчастіше в побутових фільтрах зворотного осмосу у якості постфільтра використовують спеціальний карбоновий картридж з активованого вугілля зі шкарлупи кокосового горіха. При проходженні через вугільний постфільтр відбувається корекція смаку та запаху води, яка може з’явитися внаслідок зберігання води в накопичувальному баці.

Забезпечення мікробіологічної чистоти води можливе за допомогою використання спеціальних реагентів, а також наразі популярним є метод використання ультрафіолетового випромінювання. Використання ультрафіолетових ламп для боротьби з бактеріями і мікробами в питній воді досить ефективне, в той час, як хімічний склад очищеної води не змінюється.

Дедалі частіше, стали використовувати спеціальні мінералізуючі картриджі. Хоча вченими було доведено, що знесолена вода не шкодить здоров’ю людини, однак для пересічної людини, смак такої води є не природнім і незвичним, і породжує лише масу питань. Для них в пригоді стане мінералізатор. Як він працює? Це корпус фільтру, який наповнений дрібною крошкою із різних природніх матеріалів. Пермеат після мембрани має рівень рН 5,8-6 і низький рівень солей, і при проходженні через мінералізатор повільно розчиняє наповнювач мінералізатора і насичується солями кальцію, натрію, калію до рівня 50-100 мг\л. Одночасно з цим відбувається корекція кислотності пермеату і його значення сягає рівня 6,5-7

Смарт-фільтри з онлайн-доступом

Нещодавно  компанія Екософт представила фільтри для очищення води із функцією ECONNECT.

econnectЦя нова і унікальна технологія перетворює звичайний на перший погляд фільтр у смарт-пристрій. Завдяки  ECONNECT ви завжди знаєте всі данні про фільтр, ефективність його роботи, стан і вони зберігаються у вашому особистому кабінеті.  Дані в кабінеті постійно оновлюються, там же ви маєте змогу запланувати своєчасне обслуговування фільтру в зручний для вас час.

Які системи вже мають цю смарт технологію?

Ecosoft Robust ECONNECT. Завдяки ECONNECT ви завжди в курсі:

  • Скільки води ви використовуєте
  • Ефективність очищення води
  • Скільки часу залишилось до обслуговування фільтру

Комерційні системи зворотного осмосу ECONNECT. Відтепер в кожній системі буде встановлений багатофункціональний контролер ОС 6000, який передає всі данні до особистого кабінету користувача, а також забезпечує стабільну та максимально ефективну роботу фільтра.

З функцією ECONNECT Ви завжди знаєте:

  •  Скільки води використовується
  • Ефективність очищення води
  • Скільки часу залишилось до обслуговування фільтру
  • Показання основних датчиків системи очищення
  • Стан системи в режимі реального часу.

Купити фільтр з ECONNECT дуже просто, залиште повідомлення в онлайн чаті або дзвоніть (097) 457-81-90

Зі святом 8 березня!

8march2019Любі жінки, дівчатка, мами і бабусі, найщиріші привітання у цей весняний день! Найтепліші слова у свято 8 березня лунають для Вас!
Бажаємо Вам весняної легкості, ніжності, краси, натхнення, любові та хоч маленького, але дива в кожному дні!

Будьте завжди щасливі та кохані! 

З найкращими побажаннями команда "Босфор"!

Графік роботи магазину фільтрів для води "Босфор" у святкові дні:
8 березня - вихідний
9 березня - 10:00 - 16:00

Питання та замовленням надсилайте на електронну пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Попередня очистка води у зворотному осмосі

Фільтр зворотного осмосу найефективніша система очищення питної води, яка відмінно підійде як для домашньої водопідготовки, так і  для кафе, ресторанів готелів, офісів. Системи зворотного осмосу призначені для доочищення водопровідної води,яка пройшла попередню очистку на централізованих станціях. У випадку води зі скважини необхідно встановити попердній  фільтр механічної/комплекної очистки,оскільки  така вода, частіше всього, містить надлишкову кількість заліза, марганцю, солей жорсткості та інших механічних та органічних забруднень.

В сердці цієї системи осмосу лежить мембранний елемент, завдяки якому з води видаляються всі можливі забрунення на  99,8%. Та, якщо всі ці забруднення одразу попадать на мембрану,то вона дуже швидко вийде з ладу. Саме тому, в побутових системах зворотного осмосу є етап попередньої очистки.

Що ж відбувається з водою до мембрани? 

Зазвичай на етапі передпідготовки використовують три картриджа:

1. Поліпропіленовий картридж з рейтингом фільтрації 5-10  мкм. Такий картридж впорається з крупними механічними забрудненнями,видалить пісок, ржавчину, окалини та інші забруднення. Видалення цих забруднень продовжує срок експлуатації наступних картриджів і всієї  системи вцілому. Термін корисної дії пропіленового картриджу 3-6 міс.,після чого необхідно провести його заміну. Якщо вчасно не змінити картридж, то це може призвести до зниження тиску в системі, що в свою чергу знизить продуктивність роботи фільтру та швидкість фільтрації.

2. Картридж з гранульованим вугіллям. На цьому етапі із водопровідної води видаляються органічні забруднення,активний хлор. Якщо пропустити цей етап, або несвоєчасно змінювати фільтруючий картридж, то це може негативно вплинути на мембрану. Пори мембрани дуже маленькі,тому такі забруднення  можуть забити їх, в результаті чого на поверхні мембрани можуть розмножуватися мікрорганізми, засорення пор може призвести до зниження якості очищенної води  та продуктивності роботи мембрани. В якості наповнювача  картриджа можуть використовувати кокосове або бітумінозне вугілля. Термні експлуатації картриджу залежить від якості водопровідної води, а також від об'єму очищенної води. В середньому через 3-4 місяці (але не пізніше ніж через 6 міс) необхідно замінити  картридж на новий.

3. На третьому етапі можна використовувати різні типи картриджів в залежності від характеристик та показників забруднення води. В більш бюджетних фільтрах використовують картридж із поліпропілену з рейтингом фільтрації 1-5 мкм. Він видаляє з води залишки вугілля попереднього картриджу, а також дрібні механічні забруднення. Для більш дорогих систем характерним є використання фільтуючого картриджу з брикетованим вугіллям. Він забезпечує не лише механічну очистку, а й додатково видаляє хлор та хлорорганічні споклуки. Для води з високим вмістом солей жорсткості можна встановити пом'якушуючий картридж. Період експлуатації рівний двум попереднім картриджам, 3-4 місяці (але не більше 6 міс). Саме тому доцільно проводити заміну одразу трьох картриджів попердньої очистки, це забезпечить безперебійну роботу зворотного осмосу та ефективність роботи мембрани.

Провести заміну картриджів можна самостійно за допомогою спеціального ключа, який іде в комплекті з фільтром, або ж довірити діло професоналам і звернутись до сертифікованого сервісного центру "Босфор" (097) 457-81-90
На нашому сайті можете придбати сертифіковані та якісні змінні картриджі та фільтри!

Страница 1 из 28