Вы здесь: Главная Новости

Последние новости

Фільтр зворотного осмосу: з чого складається і як працює

Фільтр зворотного осмосу призначений для доочистки питної води. Такий фільтр забезпечує рівень очищення на 99,9% від можливих механічних забруднень, хлору і хлорорганічних сполучень, вірусів і бактерій. Вода набуває приємного смаку, стає кришталево прозора, а страви та напої приготовані на очищеній воді розкривають свій смак і аромат якнайкраще.

В цій статті ми розповімо з чого складається зворотний осмос і за якою схемою працює.
Будь-який зворотний осмос незалежно від марки та виробника має наступні етапи очищення води:

·         попередня трьохрівнева очистка

·         очистка мембраною зворотного осмосу

·         сбір води в накопичувальному баку

·         фінішна очистка, корегування смаку, запаху, мінерального складу пост-фільтром/мінералізатором

Нижче на схемі зображено послідовність підключення та принцип роботи фільтру.
osmos_shemaРис. 3. Схема підключення зворотного осмосу у базовій комплектації 1. Модуль фільтрації; 2. Бак; 3. Кран для очищеної води; 4. Вхідна муфта; 5. Кран подачі води; 6. Шаровий кран бака; 7. Кольорові трубки; 8. Дренажний хомут; 9. Ключ для корпусів префільтрів; 10.1. Поліпропіленовий картридж механічної очистки (5 мкм); 10.2. Картридж з активованим вугіллям; 10.3. Блок-карбон;  10.4. Пост-фільтр;  10.5. Мембранний елемент;  11. Трійник; 12. Авторегулятор потоку
Фільтр підключається до водопроводу холодної води за допомогою муфти та крану подачі води (на рис. 4 і 5 відповідно).
Червона трубка фільтр з'єднує кран подачі води та першу колбу фільтру з поліпропіленовим картриджем. Далі вода проходить три етапи попереднього очищення через три колби з різними фільтруючими картриджами (на рис. 10.1, 10.2, 10.3). З третьої колби вода поступає на наступний рівень - мембрана. Вона знаходиться в захисному корпусі. Мембрана має два виходи: очищена вода (пермеат) та концентрат (вода насичена забрудненнями). Вони мають різні шляхи: пермеат накопичується у спеціальному баку для очищеної води, а концентрат зливається у каналізацію через чорну трубку, що з'єднана з дренажним хомутом (8). Мембрана та накопичувальний бак з'єднані через регулятор та зворотний клапан, вбудований в перехідний фітинг. Після авторегулятора встановлюється трійник, через який з'єднується з модулем фільтрації через жовту трубку. на верхньому патрубкі встановлений шаровий кран. Після наповнення баку авторегулятор перекриває подачу води із попередніх трьох фільтрів на мембрану.
Після того, як відкриється кран для подачі очищеної води (3), тиск в накопичувальному баку знижується і авторегулятор автоматично відкриває подачу води на мембрану із префільтрів.  
З накопичувального баку через трійник очищена вода переходить на останній етап очистки. Пост-фільтр (10.4) подає вже очищену воду через синю трубку на спеціальний кран для чистої води, який встановлюється на кухонній поверхні або мийці.

Коли необхідно провести заміну картриджів у фільтрі для води?

Якщо ви зробили свій вибір на користь чистої води і встановили фільтр для її очищення, то однозначно ви зробили правильний вибір!
Неважливо, який фільтр ви обрали для себе, фільтр-кувшин, проточний чи фільтр зворотнього осмосу - всі вони потребують своєчасного обслуговування і зміни фільтруючих картриджів.
Що відбувається, якщо не замінити фільтри своєчасно:ru_komplekt_kartridzhey_1_2_3_ecosoft_uluchshennyy_dlya_filtrov_obratnogo_osmosa_ua

  • знижується швидкість фільтрації води
  • осад шкідливих речовин з картриджів може потрпити у вже очищену воду
  • знижується якість очищеної води
  • може з'явитися неприємний смак і запах 
  • може призвести до поломки елементів фільтрів або ж і всєї системи фільтрації
  • довготривале використання забруднених картриджів може зашкодити вашому здоров'ю

Найчастіше першим показником того, що картриджі забруднилися є зниження напору очищеної води. Це пов'язано з тим, що на фільтруючому елементі накоплюються забруднення і це перешкоджає проникненню води, тому може спостерігатися слабкий напір очищеної води або може збільшитися час наповнненя баку зворотнього осмосу. Якщо помітили це, то згадайте, коли в останнє проводили заміну і можете сміливо обновити набір картриджів.

Ще один з помітних сигналів - це поява неприяємного присмаку води або запаху, можлива поява нальоту на посуді чи побутових приладах. Помітили, що вода змінила забарвлення чи стала мутною, сміливо діставайте змінні картриджі. 

Рекомендації щодо заміни фільтрів:

  • в проточному фільтрі, або фільтри 1-2-3 в системі зворотього осмосу необхіодно змінювати раз на 3-4 місяці при інтенсивному використанні, але не пізніше ніж через 6 міс.
  • мембранний елемент при правильному використанні фільтра та своєчасній зміні картриджів попердньої очистки слід обновити не пізніше ніж через 18-24 міс.
  • постфільтр/мінералізатор в системах зворотнього осмосу необхідно змінювати раз на рік. Ці фільтри відповідають за смак, колір води, а також насичують воду корисними мінералами, тому необхідно чітко контролювати їх працездатність.

Якщо не провести своєчасну заміну картриджів 1-2-3 в зворотьому осмосі, це може призвести до пошкождення мембрани та скоротити час її корисного використання, що приведе до додаткових витрат на її заміну.

Вчасна зміна всіх змінних фільтрів дохволить вам довгий час насолоджуватися чистою якісною водою, подовжить період експлуатації фільтру.
Придбати змінні елементи, комплектуючі, ккомплекти картриджів можна на нашом сайті.

Замінити картриджі та змінні фільтри можна самостійно діючи за цнструкцією, а можна довірити справу професіоналам і звенутися до спеціалізованого сервісного центру. Звертайтесь до сервійної служби за тел. (097) 457-81-90 і економте ваш час для більш приємних справ. Наші сертифіковані інженери по майстерські швидко проведуть заміну, перевірять фільтруючу систему на справність, зроблять експрес аналіз води.

Какими бывают системы обратного осмоса и в чем их отличия?

Вначале своей истории и на протяжении длительного времени очистка воды технологией обратного осмоса использовалась в промышленной сфере.  Это обусловлено потребностью больших объемов чистой воды и при этом низкими затратами на энергию, реагенты. Ещё одно, немало важное, требование – максимально использовать исходную воду в качестве сырья.

aquacalciumРабота промышленных систем обратного осмоса построена по схеме  с использованием концентрата повторно для доочистки, смешивая часть концентрата с исходной водой. В таком случае, выход очищенной воды получается очень высоким, а в слив идет не более 25-30%, а иногда и около 10%. Для достижения таких высоких показателей необходимо высокое рабочее давление, соответствующая трубная обвязка, автоматика и контрольно-измерительные приборы.

Для бытовых систем обратного осмоса не нужны сложные операции, дополнительные процедуры, приборы и особые условия. Бытовые системы предназначены для очистки небольших объемов воды и нагружать такую систему дополнительными отмывками, реагентами и конструкциями просто нецелесообразно. Как результат, доля очищенной воды (пермеат) в соотношении с концентратом уменьшается.

В свою очередь бытовые системы обратного осмоса имеют ряд преимуществ перед промышленными:
- компактный размер;
- бесшумная работа;
- низкая стоимость;
- простота установки и эксплуатации;
- невысокие затраты на обслуживание.

С каждым годом системы обратного осмоса усовершенствуются. Промышленные системы становятся более компактными, при этом не теряют в своем функционале. Бытовые системы наращивают небывалые обороты: усовершенствованные картриджи, которые не только очищают питьевую воду, а и обогащают её полезными минералами; увеличивается скорость фильтрации и в то же время увеличивается доле пермеата.

Больше о различных типах промышленного и бытового осмоса можете ознакомиться в разделе продукции или же задавайте вопросы менеджеру (097) 457-81-90

Обезжелезивание воды со скважины

Вода  с примесями железа одна из наиболее распространенных проблем, как водопроводной воды, так и скважинной. В подземных водах железо в основном находится в растворенном виде. Также, часто природная и подземная вода содержит марганец. Согласно установленным нормам СанПиН уровень железа в воде не должен превышать  0,3 мг/л, а марганец 0,1 мг/л.

В природных водах железо представлено чаще ионами двухвалентными и трехвалентными, а также могут быть в виде неорганические соединения.

Для решения проблем сложной воды с содержанием железа и марганца нужен комплексный подход.

fk-ce-cabДля удаления железа и солей жесткости кальция и магния используйте фильтр комплексной очистки Ecosoft FK.  Фильтр для обезжелезивания обеспечит высокий уровень фильтрации воды при минимальных затратах на сам фильтр, а также его обслуживание. Такой фильтр справится с очисткой, как водопроводной воды, так и с артезианской.

Преимущества фильтра для умягчения и обезжелезивания Ecosoft FK:

- комплексная очистка сложной водопроводной и артезианской воды;
- уникальная фильтрующая многокомпонентная засыпка Ecomix;
- компактные габариты фильтра как кабинетного, так и баллонного типа;
- незначительные затраты на обслуживание фильтра;
- автоматическая работа фильтра благодаря управляющему клапану от Clack Corporation.

С какими проблемами поможет справиться фильтр Ecosoft FK:

- устранит неприятный металлический привкус воды;
- устранит желтый цвет воды;
- предотвратит появление налета и потеков на сантехнике, мелкой бытовой технике, посуде;
- защитит трубы, котлы от накипи и предотвратит преждевременные их поломки;
- белье и одежда после стирки не изменит цвет и сохранит первозданный вид.

Мы предлагаем комплексный подход от анализа воды до запуска объекта с гарантийным и послегарантийным обслуживанием.

Для ценителей чистой питьевой воды рекомендуем использовать еще одну ступень очистки – фильтр обратного осмоса. Тогда в вашем доме всегда будет вода наилучшего качества. Вы получите постоянный доступ к чистой и полезной воде в пределах кухни, ваша еда и напитки приобретут насыщенный вкус и аромат.

Купить фильтр для обезжелезивания и умягчения можно тут или же по тел. (097) 457-81-90

Скільки води потрібно пити дітям?

childЩоденне вживання води є необхідним як дорослим, так і дітям. Чому? Вода допомагає нормальному перебігу всіх процесів в нашому організмі, активує роботу мозку, дозволяє залишитися бадьорим протягом всього дня, запобігає прояву стресу та втоми та ін. Якщо ж дорослі вже достатньо самостійні щоб контролювати коли і скільки необхідно випивати води для підтримки оптимального водного балансу, то діти, особливо у ранньому віці, цього не можуть робити належним чином. Тому задача дорослих (зокрема батьків) контролювати процес поповнення організму свого чада водою і запобігання зневоднення організму.
Іноді, дуже важко змусити вживати дитину звичайну питну воду, адже "ринок" зараз пропонує безліч смаколиків,  такі як соки, йогурти, газовані напої, які нібито теж втамовують спрагу і та ще й збагачені вітамінами. Але це все здебільшого маркетинг. Чиста питна вода має бути обов'язково присутня в щоденному раціоні дитини. 
Як же змусити дитину пити воду? Радимо прививати цю звичку з раннього дитинства, забезпечте постійний доступ до чистої питної води, завжди беріть чисту воду на прогулянку чи давайте пляшечку з водою до школи/садочку, ненав'язливо пропонуйте випити склянку води дитині впродовж дня, під час чи після їжі. Особливо звертай на питний режим дитини під час рухливих ігор та в жарку погоду, в такий період зневоднення особливо небезпечне і може призвести до перевтомлення, виснаження організму і навіть до втрати свідомості та порушення роботи нирок.

Скільки ж потрібно пити в день дитині? Дозу питної води для дорослого може назвати мабуль кожен з нас, це приблизно 1,5-2л води на добу. Що стосується дітей, то слід звертати увагу на вік, вагу дитини, активність, температурний режим та погодні умови. 
Здебільшого дають такі рекомендації щодо добової норми води для дітей відносно їх віку:

·         від 1 до 4 років: від 2-4 склянок;

·         від 4 до 8 років: 5 склянок;

·         від 9 до 13 років: 7-8 склянок;

·         14 і більше: від 8 до 11 склянок.

Уважно слідкуйте також за харчуванням дитини, оскільки поповнити запас рідини можна вживаючи достатньо овочів, фруктів, супів та ін.
Для щоденного вживання обирайте воду з оптимальним вмістом солей і корисних мінералів. Щоб забезпечити постійний доступ до чистої корисної води вашій дитині та всій родині встановіть фільтр для очищення питної води. Найкращим варіантом серед фільтрів є фільтр зворотного осмосу зі спеціальним мінералізуючим картриджем Aquacalcium, який збагачує очищену воду кальцієм та іншими корисними мінералами. Купити фільтр для квартири Ecosoft Pure Aquacalcium можна тут та за тел. (097) 457-81-90

Страница 1 из 26